ART / Lithographs / Litograph in colors 12286082
nr 1228 6082
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Aina Larsson (b. 1935), Sweden. Blomstersäng. Signed, numbered 198/290, subject: 56x75 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Blomstersäng. Signerad, numrerad 198/290, Motivet: 56x75 cm
Aina Larsson, born 1935, Swedish painter.
SEK 100
Monday January 14 2019
at 20:17:10
13/1 09:36:32
13/1 09:37:11